منشور حقوق مشتریان پرشین گلف تک

 

   

   مجموعه پرشین گلف تک در نظر دارد بتواند نقش همراه همیشگی شما را ایفا کند تا کاربران در شرایط مطلوب خریدی مطمئن و آسوده انجام داده و تمام انتظارات شما نیز برآورده شود.

 

قوانین و شرایط مخصوص مشتری (تک فروشی)

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

– اشکال و ایراد فنی باید حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از دریافت کالا، به ما اطلاع داده شود(تماس تلفنی).
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷۲ ساعت مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.
– استفاده از این گارانتی تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. در مورد کالاهایی که دارای دفتر گارانتی و خدمات پس از فروش هستند، در صورت معیوب بودن کالا، تا ۷ روز پس از دریافت سفارش، امور مربوط به گارانتی توسط مجموعه پرشین گلف تک انجام خواهد شد و پس از این تاریخ، وظیفه مراجعه به مراکز گارانتی و پیگیری کالا با خود خریدار می باشد.
– نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال ها و مورد های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از دریافت کالا مواردی مانند: حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه کالا) را شامل می شود.

 

 

 

 

 

 

اگر کالای خریداری شده،آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

 

-آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی حداکثر باید طی ۷۲ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شود.
– می بایست کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود. استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

-در صورت موجود بودن کالایی که آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی داشته کالا ظرف ۲۴ ساعت پس از رسیدن به دست مجموعه پرشین گلف تک تعویض میشود.

 

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

توجه: حق استرداد محصول طبق شرایط متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است.
-اگر هنوز سفارش ارسال نشده است و وضعیت سفارش در سایت در حال پردازش و یا در انتظار می باشد، باید هر چه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه اطلاع داده شود.
– اگر پس از ارسال کالا از پرشین گلف یا بعد از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۳ روز کاری، باید انصراف خود را به واحد پس از فروش با تماس تلفنی اطلاع دهد.
– در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان پذیر است که کاملا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه تمامی اقلام همراه آن و ملزومات، ارسال شود.
– لطفا توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین می برد.
– همچنین در صورت انصراف مشتری از خرید، هزینه بسته بندی و رفت و برگشت کالا و کلیه هزینه های مرتبط به عهده مشتری خواهد بود.

 

 

آیا امکان کنسل شدن سفارش توسط پرشین گلف تک وجود دارد؟

 

بله، با توجه به سینک بودن ۹۵ درصد موجودی و نوسانات شدید ارزی در درصد اندکی از سفارشات امکان عدم تامین سفارش از سوی پرشین گلف تک وجود دارد. در این موارد ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد و مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد. مشتریان گرامی در هنگام ثبت سفارش این نکته را مد نظر داشته باشید. همچنین در صورت عدم پاسخگویی یا ثبت اطلاعات تماس اشتباه سفارش خود به خود کنسل تلقی خواهد شد.

 

قوانین و شرایط مخصوص همکار (فروش عمده)

 

برای آگاهی ازشرایط گارانتی همکار، تلفنی با شماره ۷۷۶۵۲۶۸۰ – ۰۲۱ بخش فروش یا گارانتی در تماس باشید.